Du verslo lyderiai diskutuoja apie 'Lyderė' asociacijos vertybes

Prisijunkite prie LYDERĖS

Skirtos kurti visuomenę be lyčių stereotipų ir įgalinti moteris lyderystei. Narystė suteikia galimybę prisijungti prie aukščiausio lygio vadovų, įvairių sričių ekspertų ir per savo asmeninę patirtį, suvokiant problematiką, daryti pokytį. Narystė suteikia galimybę dalyvauti renginiuose, plėtoti profesines žinias ir įgūdžius per mentorystės programą.

Narystės privilegijos

Narystės Privilegijos

Prisijunkite prie ,,Lyderė” asociacijos, skirtos stiprinti moterų pozicijas versle ir valdymo struktūrose. Narystė suteikia galimybę dalyvauti renginiuose, plėtoti profesines žinias ir įgūdžius per mentorystės programas ir aukšto lygio seminarus.

Bendruomenė

Dalyvavimas bendruomenėje, kurią sieja vienodos vertybės ir tikslai, neabejotinai prisideda prie siekiamo pokyčio. Bendruomenės nariai dalyvauja darbo grupėse, kas mėnesį organizuojamose vidinėse paskaitose, kasmetiniuose susitikimuose ir iš pačių narių kylančiose iniciatyvose, kuriomis dalinamasi uždaroje narių grupėje. Stipri bendruomenė- pokyčio pagrindas.

Moteris su šviesiais plaukais ir ruda liemene šypsosi, laikydama puodelį kavos ir kalbėdamasi su kitomis konferencijos dalyvėmis.

Poveikis

Narių prisijungimas prie LYDERĖS darbo grupių, suteikia galimybę realiems pokyčiams, siekiant užsibrėžtų ilgalaikių tikslų, o LYDERĖS šventinis apdovanojimų vakaras suteikia galimybę apdovanoti žmones, reikšmingai prisidedančius prie lyčių lygybės skatinimo ir moterų lyderystės stiprinimo Lietuvoje.

Šviesiaplaukė moteris šypsosi, sėdi susirinkime, fone matomi kiti dalyviai

Profesinis tobulėjimas

Bendruomenę vienija aukščiausio lygio vadovės ir vadovai, skirtingų sričių ekspertės ir ekspertai, kurie dalinasi savo patirtimi, ekspertine nuomone, o tai neabejotinai prisideda prie įgūdžių ir kompetencijos tobulinimo. LYDERĖS organizuojama Mentorystės programa suteikia galimybę įgyti vertingų patirčių.

Profesionaliai atrodanti moteris juodu švarku kalba, plačiai gestikuliuodama, fone kambarinis augalas
Moteris su šviesiais plaukais ir ruda liemene šypsosi, laikydama puodelį kavos ir kalbėdamasi su kitomis konferencijos dalyvėmis.Šviesiaplaukė moteris šypsosi, sėdi susirinkime, fone matomi kiti dalyviaiProfesionaliai atrodanti moteris juodu švarku kalba, plačiai gestikuliuodama, fone kambarinis augalas

Narystės tipai

Asocijuotas narys
Ši narystė tinkama visiems, norintiems tapti LYDERĖS nariais. Su šia naryste būsite kviečiami dalyvauti visuotiniame susirinkime, LYDERĖS veiklose ir susitikimuose, prisidėti prie asociacijos strateginių krypčių ir tapti bendruomenės dalimi.

Metinis narystės mokestis - 160 Eur.  
Tikrasis narys
Ši narystė tinkama tiems, kurie nori aktyviau prisidėti prie LYDERĖS veiklos ir jos krypčių. Tikrieji nariai turi visą teisių paketą, kaip ir Asocijuoti nariai, ir papildomai gali balsuoti Visuotiniame susirinkime bei būti renkami į LYDERĖS Valdybą. Į šią narystę galima pretenduoti tik turint kito Tikrojo nario rekomendaciją.

Metinis narystės mokestis - 760 Eur.

Narių atsiliepimai

Dalyvavimas asociacijoje, o ypač – Mentorystės programoje - man duoda labai daug. Jei vadovauji komandai - esi atsakingas ne tik už rezultatą, bet ir už komandos įsitraukimą, pasitenkinimą darbu ir emocinę būklę. Mentorystės sesijų metu mokomės prisiimti atsakomybę, o tai jau yra pamatas lyderystei ir tai nepriklauso nuo lyties.


Renata Beržanskienė

Teisės departamento direktorė, ORLEN Lietuva, AB

Asociacija LYDERĖ - tai ne tik bendruomenė. Tai ir platforma leidžianti kurti ir įgyvendinti visuomenę ir verslo aplinką gerinančias iniciatyvas ir projektus, tuo pačiu būnant įkvepiančių profesionalių aplinkoje.


Milda Jasaitė

M&A vadovė, Vinted

Prieš 20 metų, kai pradėjau eiti lyderystės keliu, visas „jaunų“ lyderių vidines baimes ir abejones turėjau įveikti pati. Ar esu/būsiu gera lyderė? Ką apie mane pagalvos kiti? Kaip paprašyti teisingo atlyginimo? Kaip suderinti atsakomybes tarp šeimos ir vaikų bei darbo vakarais?

Šiandien rasti atsakymus į šiuos klausimus žymiai lengviau – LYDERĖJE mes jau esame didelė bendruomenė, kurios viena iš misijų ir yra, - paskatinti moteris drąsiau siekti karjeros ir profesinio tobulėjimo. Mes turime šią laisvę - suderinti šeimą su karjera, lyderystę ir profesinį tobulėjimą. Dalyvaudama LYDERĖS veikloje galiu tuo dalintis.

Vaineta Barevičiūtė-Kryževičienė

Vadovė, Intrum Global Business Services, UAB

Asociacija Lyderė - tai veiklių žmonių bendruomenė realiais veiksmais kurianti pasaulį, kuriame visi norime gyventi - kur lyderystė vertinama ne pagal lyties stereotipus, o pagal kuriamą poveikį, kur moteris įgalinta rinktis ir šeimą, ir profesinę savirealizaciją, o organizacijų valdyme puoselėjama požiūrių įvairovė. Man patinka prisidėti prie Mentorystės ir kitų Asociacijos programų. Kiekvienas susitikimas su kita lydere praturtina - išgirsta įkvepiančia istorija, gautais atsakymais į man rūpimus klausimus arba galimybe padėti kitai lyderei išplėsti savo ribas.

Lina Danienė

Profesinio augimo programų autorė

Prisidėkite

Prisidėti prie LYDERĖS veiklos galite ir ją paremdami:

Bankiniu pavedimu

Prisidėkite Jums patogiausiu būdu - per el. bankininkystę ar tiesioginiu pavedimu į banko sąskaitą.

1.2% pajamų mokesčio

Pildant GPM prašymą Jums tereiks įrašyti LYDERĖ paramos gavėjo kodą: 304439065